Karola Miarki 5a, 41-407 Imielin
+48 32 222 45 15
BIURO CZYNNE: PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK: 8:00 - 16:00

Kontakt

Dane firmy:

Copco Plus Sp. z o.o.
ul. Karola Miarki 5a,
41-407 Imielin,
NIP: 6462942828
REGON: 364439389

ZARZĄD

Prezes Zarządu

Arkadiusz Kopacz
e-­mail: arkadiusz.kopacz@copco.pl

Prokurent
Kierownik Działu Niemieckiego

Łukasz Piegza
kom. +48 512 291 407
tel. 32 222-45-15 wew. 29
e-­mail: lukasz.piegza@copco.pl

Prokurent
Główny Księgowy

Adam Stylok
kom. +48 608 095 461
e-­mail: adam.stylok@copco.pl

DZIAŁ POLSKA

Kierownik Robót Elektrycznych

Grzegorz Szymczyk
kom. +48 516 007 585
tel. 32 222 45 15 wew. 26
e-mail: grzegorz.szymczyk@copco.pl

Kierownik Projektów

dr inż. Czesław Bańdo
kom. +48 512 745 474
tel. 32 222 45 15 wew. 27
e-mail: czeslaw.bando@copco.pl

Kierownicy Robót Elektrycznych
Dział SN i NN
Uprawnienia Budowlane

mgr inż. Krzysztof Kaszycki
kom. +48 502 355 016
tel. 32 222-45-15 wew. 27
e-mail: krzysztof.kaszycki@copco.pl

mgr inż. Albert Straszak
kom. +48 505 069 144
tel. 32 222-45-15 wew. 27
e-mail: albert.straszak@copco.pl

Dział Przygotowania i Realizacji
Inwestycji

Roman Gajda
kom. +48 512 293 449
tel. 32 222-45-15 wew. 27
e­-mail: roman.gajda@copco.pl

Kierownik Robót Budowlanych
Dział Budowlany

kom. +48 501 227 585
tel. 32 222-45-15 wew. 30
e­-mail: copco.instalacje@gmail.com

DZIAŁ EXPORTU

Kierownik robót elektrycznych

Łukasz Piegza
kom. +48 512 291 407
tel. 32 222-45-15 wew. 29
e-­mail: lukasz.piegza@copco.pl

Koordynatorzy robót elektrycznych

mgr Szymon Klapkarek
kom. +48 517 119 848
tel. 32 222 45 15 wew. 22
e­-mail: szymon.klapkarek@copco.pl

Artur Stanclik
kom. +48 505 805 843
tel. 32 222 45 15 wew. 22
e­-mail: artur.stanclik@copco.pl

Michał Gatnar
kom. +48 501 957 236
e-­mail: michal.gatnar@copco.pl

Managerowie ds. Inwestycji Zagranicznych
Management Deutschland

Philip Kus
kom. +49 152 284 159 86
e­-mail: philip.kus@copco.pl

Thomas Plonka
kom. +49 1577 136 83 88
e­-mail: thomas.plonka@copco.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Kierownik Działu Sprzedaży – Hurtownia Mysłowice

Adam Bejnar-Bejnarowicz
kom. +48 507 195 572
e-­mail: myslowice@copco.pl

Specjalista ds. Sprzedaży

Jakub Porwit
kom. +48 500 123 426
e-­mail: jakub.porwit@copco.pl

DZIAŁ ZAOPATRZENIA

Marcin Figura
kom. +48 512 291 408
e-­mail: marcin.figura@copco.pl

BIURO

Sekretariat

Ewelina Żołna
tel. 32 222 45 15 wew. 21
email: ewelina.zolna@copco.pl

Sabina Płaza
tel. 32 222 45 15 wew. 21
email: sabina.plaza@copco.pl

Główny Księgowy

Adam Stylok
tel. 32 222 45 15 wew. 23
e­-mail: adam.stylok@copco.pl

Samodzielna Księgowa

mgr Grażyna Karwat – Kornaś
tel. 32 222 45 15 wew. 23
e­-mail: ksiegowosc@copco.pl

Księgowa

Anna Piotrowska
tel. 32 222 45 15 wew. 23
email: anna.piotrowska@copco.pl

Kadry

mgr  Anna Noras
kom. +48 505 978 445
tel. 32 222 45 15 wew. 25
e-­mail: anna.noras@copco.pl

Joanna Rosik
tel. 32 222 45 15 wew. 25
e-­mail: joanna.rosik@copco.pl

Rozliczenia

Katarzyna Kopacz
tel. 32 222 45 15 wew. 29
e-­mail: katarzyna.kopacz@copco.pl

Specjalista IT

inż. Adam Koczewski
tel. 32 222 45 15 wew. 28
e-­mail: adam.koczewski@copco.pl