Historia

2000
Założenie firmy Copco

Na 2008 rok przypada data rozpoczęcia działalności firmy Copco Katarzyna Kopacz. Prace w zakresie budowlanym, były prowadzone na Polsce, lokale handlowe na obiekcie Fashion House w Sosnowcu. Dwuosobowy skład firmy do końca roku został powiększony do 5 osób.

0
pracowników
2000
Współpraca jako podwykonawca

Skład osobowy firmy rozszerzono do 12 osób. Firma otrzymywała coraz więcej zleceń jako podwykonawca firm tj. Elektromontaż, Elektrobudowa.

0
pracowników
2000
Pierwsze zlecenie na terenie Niemiec

Kolejne zlecenia spowodowały wzrost zatrudnienia do 15 osób na Polsce. Wraz z rozwojem firmy, zatrudniliśmy samodzielną księgową. Na rok 2010 przypada pierwsze zlecenie na terenie Niemiec. W 7-osobowym składzie, zaczęliśmy prace na inwestycji w Centrum Handlowym.

0
pracowników
2000
Problemy finansowe

Problemy finansowe z powodu braku wpłat od wykonawcy w Polsce. Rozwój firmy zagranicą, na pracach w Niemczech pracuje już ponad 10 osób.

0
pracowników
2000
Otwarcie Hurtowni Elektrycznej

Uruchomienie sklepu, Hurtowni Elektrycznej w Imielinie. Firma Copco rozmawia z kolejnymi wykonawcami na terenie Niemiec, co powoduje wzrost zatrudnienia powyżej 15 osób oraz przyjęcie osoby w Niemczech odpowiedzialnej za sprawy firmy zagranicą.

0
pracowników
2000
Wzrost zatrudnienia na Niemcy

Na terenie Niemiec wzrost liczby budów, wraz ze wzrostem zatrudnienia do 30–40 osób. Pracowaliśmy przy takich inwestycjach jak: Wurth Centrum Logistyczne w Kunzeslau, Hala Produkcyjna Mercedes w Bremen. W Polsce zatrudnienie wzrosło do 20 osób, została przyjęta osoba na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych.

0
pracowników
2000
Rozwój organizacji firmy

Liczba zatrudnionych osób w Niemczech wzrosła do 70 osób, na Polsce do 30. Prowadziliśmy prace m.in. w Lipsku na fabryce Porsche. Do zespołu biura dołączył Koordynator Robót Elektrycznych na stronę niemiecką oraz stanowisko kadrowe.

0
pracowników
2000
Rozwój biura

Zatrudnienie osiąga poziom 100 osób na terenie Niemiec, 30-40 osób w Polsce. Następuje rozwój Działu Księgowości zostaje zatrudniony Główny Księgowy oraz dodatkowa Księgowa.

0
pracowników
2000
Powstanie Copco Plus

Liczba osób zatrudnionych w Niemczech: ~100 osób, w Polsce: 50-70. Dynamiczny rozwój firmy powoduje powołanie nowej spółki. Zostaje także rozbudowana struktura firmy oraz powiększenie biura do 120m2.

0
pracowników
2000
Rozwój Działu Polskiego

Zarówno w Niemczech jak i w Polsce zatrudniamy powyżej 100 osób. Po raz pierwszy wysyłamy ludzi do Islandii, gdzie zatrudnionych zostaje 20 osób. Liczba bieżących inwestycji sięga 40 budów w Niemczech i 10 w Polsce. Dział Polski przyjmuje pierwsze roboty ryczałtowe. Zostaje zatrudnionych kilka osób do kierowania robotami elektrycznymi w Polsce. Rozwój Działu Kadr, nowego Działu Rekrutacji wraz z rozbudową biura. Rozpoczęcie budowy nowej siedziby COPCO w Imielinie.

0
pracowników
2000
10 lecie firmy

Kolejny rok przynosi ciągły rozwój firmy. Zatrudnionych zostaje kilka osób do wciąż rozwijającego się biura w Imielinie, które zaczynają pracować w nowopowstałym Dziale Średniego Napięcia. Ten dział poszerza obszar działania firmy na terenie Polski. Firma uruchamia Dział Ofertowania i zaczyna startować w przetargach zamówień publicznych. Pod koniec roku została zorganizowana największa do tej pory impreza firmowa z okazji 10-lecia firmy.

0
pracowników
2000
Dział Elektroenergetyki

Początek roku to zatrudnienie dodatkowych 8 osób oraz powstanie dużego Działu Elektroenergetyki w którym wyszczególnić można: Dział Projektowy, Dział Geodezji.

0
pracowników
2000
Dział Elektroenergetyki

Rozwój Działu Energetyki, Przewiertów Sterowanych.

0
pracowników
2000
Dział Elektroenergetyki

W firmie powstają nowe działy: Dział Wytwarzania i Przemysłu oraz Dział Sygnalizacji Świetlnych.

0
pracowników