Historia

2000
Założenie firmy Copco

Na 2008 rok przypada data rozpoczęcia działalności firmy Copco Katarzyna Kopacz. Prace w zakresie budowlanym, były prowadzone na Polsce, lokale handlowe na obiekcie Fashion House w Sosnowcu. Dwu osobowy skład firmy do końca roku został powiększony do 5 osób.

0
pracowników
2000
Współpraca jako podwykonawca

Skład osobowy firmy rozszerzono do 12 osób. Firma otrzymywała coraz więcej zleceń jako podwykonawca firm tj. Elektromontaż, Elektrobudowa.

0
pracowników
2000
Pierwsze zlecenie na terenie Niemiec

Kolejne zlecenia spowodowały wzrost zatrudnienia do 15 osób na Polsce. Wraz z rozwojem firmy, zatrudniliśmy samodzielną księgowa. Na rok 2010 przypada pierwsze zlecenie na terenie Niemiec. W 7 osobowym składzie, zaczęliśmy prace na inwestycji w Centrum Handlowym.

0
pracowników
2000
Problemy finansowe

Problemy finansowe z braku wpłat od wykonawcy w Polsce. Rozwój firmy zagranicą, na pracach w Niemczech zatrudnienie wzrosło powyżej 10 osób.

0
pracowników
2000
Otwarcie Hurtowni Elektrycznej

Uruchomienie sklepu, Hurtowni Elektrycznej w Imielinie. Firma Copco rozmawia z kolejnymi wykonawcami na terenie niemiec, co powoduje wzrost zatrudnienia powyżej 15 osób oraz przyjęcie osoby w Niemczech odpowiedzialnej za sprawy firmy zagranicą.

0
pracowników
2000
Wzrost zatrudnienia na Niemcy

Na terenie niemiec wzrost liczby budów, wraz ze wzrostem zatrudnienia do 30–40 osób. Pracowaliśmy na takich inwestycjach jak: Wurth Centrum Logistyczne w Kunzeslau, Hala Produkcyjna Mercedes w Bremen. Na Polsce zatrudnienie wzrosło do 20 osób, przyjęta osoba na stanowisko Kierownika Robót Elektrycznych.

0
pracowników
2000
Rozwój organizacji firmy

Liczba zatrudnionych osób w Niemczech wzrosła do 70 osób, na Polsce do 30. Prowadzone prace m.in. w Lipsku na fabryce Porsche. Do zespołu biura dochodzi Koordynator Robót Elektrycznych na stronę niemiecką oraz stanowisko kadrowe.

0
pracowników
2000
Rozwój biura

Zatrudnienie: Dobijamy do 100 na terenie Niemiec, 30-40 osób w Polsce. Następuje rozwój działu księgowości zostaje zatrudniony Główny Księgowy oraz dodatkowa Księgowa.

0
pracowników
2000
Powstanie Copco Plus

Liczba osób zatrudnionych w Niemczech: ~100 osób, w Polsce: 50-70. Dynamiczny rozwój firmy powoduję powołanie nowej spółki. Zostaje także rozbudowana struktura firmy oraz powiększenie biura do 120m2.

0
pracowników
2000
Rozwój działu Polskiego

Zarówno w Niemczech jak i w Polsce zatrudniamy powyżej 100 osób. Pierwszy raz wysyłamy ludzi do Islandii, gdzie zatrudnionych zostaje 20 osób. Liczba bieżących inwestycji sięga 40 budów w Niemczech i 10 w Polsce. Dział Polski przyjmuje pierwsze roboty ryczałtowe. Zostaje zatrudnionych kilka osób do Kierowania Robotami Elektrycznych w Polsce. Rozwój działu Kadr, nowego działu Rekrutacji wraz z rozbudowa biura. Rozpoczęcia budowy Nowej Siedziby COPCO w Imielinie.

0
pracowników
2000
10 lecie firmy

Kolejny rok przynosi ciągły rozwój firmy. Zatrudnionych zostaje kilka osób do wciąż rozwijanego biura w Imielinie, które zaczynają pracować w nowo powstałym dziale Średniego Napięcia. Nowo powstały dział poszerza obszar działa firmy na terenie Polski. Firma uruchamia dział ofertowania i zaczyna startować w przetargach zamówień publicznych. Pod koniec roku została zorganizowana największa do tej pory impreza firmowa na 10 lecie firmy.

0
pracowników
2000
Dział Elektroenergetyki

Początek roku to zatrudnienie dodatkowych 8 osób oraz powstanie dużego działu Elektroenergetyki w którym wyszczególnić można: Dział Projektowy, Dział Geodezji.

0
pracowników
2000
Dział Elektroenergetyki

Rozwój działu Energetyki, Przewiertów Sterowanych.

0
pracowników
2000
Dział Elektroenergetyki

W firmie powstają nowe działy: Dział Wytwarzania i Przemysłu oraz Dział Sygnalizacji Świetlnych.

0
pracowników