Multisport

MULTISPORT BENEFITSYSTEMS

Dla naszych pracowników przygotowaliśmy możliwość korzystania z Programu Multi Sport. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


 • KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z PROGRAMU MULTISPORT?

  Z programu MultiSport może skorzystac każdy pracownik firmy COPCO. Każdy pracownik może także zgłosić jedną osobę toważyszącą powyżej 15. Roku życia oraz troje dzieci.

 • CZY MOŻNA DOPISAĆ OSOBĘ TOWARZYSZĄCA ?

  Istnieje możliwość zakupienia karty dla osoby towarzyszacej oraz maksymalnie do trójki dzieci. Dodatkowa karta jest w pełni pokrywana przez pracownika.

 • JAKIEGO TYPU KARTY MOŻNA OTRZYMAĆ?

  Karta MultiSport Plus zapewnia nielimitowany* dostęp do usług. Karta MultiSport Classic to 30 wejść w ciągu miesiąca. Karty można użyć 1 raz dziennie. Karta MultiActive to 8 wejść w ciągu miesiąca. Karty można użyć raz dziennie.

  8 wejść na obiekty               30 wejść na obiekty           bez limitu wejść na obiekty

 • JAK WYGLĄDA FINANSOWANIE?

  Każdy pracownik otrzymuje 50% dofinansowania do karty multisport. Oznacza to, że pracownik pokrywa jedynie połowę kosztów programu.

 • Z JAKICH OBIEKTÓW SPORTOWYCH MOGĘ KORZYSTAĆ? GDZIE UZYSKAM WIĘCEJ INFORMACJI?

  Korzystać można ze wszystkich obiektów które uczestniczą w systemie MultiSport. Na chwile obecną w ofercie znajdziemy 25 różnych zajęć takich jak Siłownia, Basen, Ścianka Wspinaczkowa w 4.000 obiektów sportowych w całej Polsce.

  Obiekty można wyszukać tutaj: https://www.benefitsystems.pl/multisport/obiekty

 • WAŻNE DATY

  W celu zamówienia / zmiany / rezygnacji z karty prosimy zgłosić się do Pani Karoliny, do 19-go dnia, danego miesiąca.