Praca Elektryk

Praca Dla Elektryka, Elektromontera.

Firma COPCO jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskich napięć oraz sieci elektroenergetycznych średnich napięć.
Nasze 13 letnie doświadczenie w robotach elektroinstalacyjnych, montażu szynoprzewodów, serwisu wykonanych instalacji, stawia nas w czołówce firm tej branży.
Naszą specjalnością stały się instalacje elektryczne hal magazynowo-produkcyjnych, instalacje przemysłowe, obiekty handlowe, stacje trafo, linie SN. Obecnie nasz zespół poszerzył się o dział przewiertów sterowanych. Poniżej znajdziesz informacje na temat oferty pracy.

Przejdź do naszego formularza lub wyślij CV
( zajmie Ci to tylko kilka sekund ) -> Aplikuj

Sprawdź nasze najnowsze oferty pracy -> Aktualne Oferty pracy

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych
  • montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników
  • montaż oraz okablowanie skrzynek rozdzielczych
  • okablowanie oraz montaż szaf sterowniczych

Wymagania:

  • wykształcenie elektryczne
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
  • umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
  • bardzo wysoka estetyka pracy
  • uprawnienia elektryczne kat. E1
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • praca na terenie Niemiec – opłacony dojazd oraz zakwaterowanie
  • zapewniony samochód z kartą paliwową dla każdej – brygady
  • praca w szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne zarobki ( wypłacane zawsze w terminie )
  • możliwość nadgodzin
  • możliwość pracy stałej lub czasowej
  • zapewniamy ubrania robocze oraz profesjonalne elektronarzędzia
  • opieka ze strony biura w Polsce
praca elektryk
praca dla elektryka
elektryk praca